WordPress Web Hosting

WORDPRESS İÇİN OPTİMİZE HOSTING

Piyasadaki en iyi özelliği sunuyoruz

WordPress, estetik, web standartları ve kullanılabilirliğe odaklanan son teknoloji bir yayıncılık platformudur.

WordPress, güzel bir web sitesi veya blog oluşturmak için kullanabileceğiniz bir web yazılımıdır. WordPress’in aynı anda hem ücretsiz hem de paha biçilemez olduğunu söylemek isteriz. Çekirdek yazılım, yüzlerce topluluk gönüllüsü tarafından oluşturulmuştur ve daha fazlası için hazır olduğunuzda, sitenizi neredeyse hayal edebileceğiniz her şeye dönüştürmek için kullanılabilecek binlerce eklenti ve tema vardır. 60 milyondan fazla insan, web’de “ev” olarak adlandırdıkları yeri güçlendirmek için WordPress’i seçti, aileye katılmanızı çok isteriz.

 • DEPOLAMA
 • E-POSTA HESABI
 • ARA KORUMA
 • 30 GÜN PARA İADE GARANTISI
 • ÜCRETSIZ WEB SITESI TAŞIMA

VERİMHOST SAĞLAR

WordPress tarafından desteklenen paylaşımlı, vps ve özel barındırma

WordPress, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemidir. Ocak 2015 itibariyle, İnternet’teki en iyi 10 milyon sitenin %23’ünden fazlası WordPress kullanıyordu ve her yıl bu listeye milyonlarcası daha ekleniyor. WordPress en çok bir blog platformu olarak bilinir, ancak kolayca kurulabilen binlerce ücretsiz ve premium eklenti ve tema sayesinde hemen hemen her tür siteyi yapmak için kullanılabilir.

Bu platformun bu kadar popüler olmasının birçok nedeni var. İlk olarak, kullanımı son derece kolaydır, böylece acemi web sitesi sahipleri bile herhangi bir kodlama bilgisi olmadan çalışmaya başlayabilir. Sitenizi dakikalar içinde çalışır duruma getirebilirsiniz ve yeni içerik eklemek Word kullanmak kadar kolaydır. Üçüncü şahıslar tarafından yapılmış premium temalar ve eklentiler olsa da, sistemin kullanımı da %100 ücretsizdir. Bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de sitenize benzersiz bir görünüm ve his vermek için kolayca özelleştirilebilmesidir.

Bu platform OpenSource’tur, yani kaynak kodu herkes istediği kadar görüntüleyebilir ve güncelleyebilir. Bir geliştirici topluluğu değişiklikler yapar ve bu değişikliklerin bazıları daha sonra platformun gelecekteki genel sürümlerine uyarlanır. Bu, WordPress’in yenilikçi kalmasını ve İnternet’in sürekli değişen ortamına ayak uydurmasını sağladı.

WORDPRESS WEB HOSTİNG ARTILARI

 • Özgür

Bir kuruş harcamadan çok güzel bir web sitesi yapabilirsiniz.

 • özelleştirilebilir

Ücretsiz olarak sunulan 25.000’den fazla eklenti ve binlerce tema ve WordPress deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanıyan daha birçok premium seçenek vardır.

 • Basit

– Başlamak ve çalıştırmak son derece basittir ve güzel bir web sitesini sürdürmek için neredeyse hiç deneyime ihtiyacınız yoktur.

 • Sık Güncellemeler

Açık kaynak mimarisi, WordPress’in sık güncellemelerin keyfini çıkarmasını sağlar. Güvenlik sorunları keşfedildiğinde, WordPress çok hızlı bir şekilde bir düzeltme gönderir.

WORDPRESS WEB HOSTİNG  EKSILERI

 • Güvenlik

Açık kaynak kodlu olması ve eklentilerin popülaritesi nedeniyle geçmişte hackerlar güvenlik açıklarını bulabiliyordu. WordPress genellikle bunları hızlı bir şekilde düzeltir, ancak her zaman daha fazlası için bir risk vardır. Ayrıca, dünyanın en popüler web sitesi platformu olması, WordPress sitelerini bilgisayar korsanları için popüler bir hedef haline getiriyor.

 • Kutunun Dışında Çok Basit

WordPress’in ilk kurulumu son derece basit ve geneldir. Bir siteyi öne çıkarmak için temalar ve eklentiler kullanmalısınız.

 • Topluluk Desteği

WordPress, platformlarının kendileri için destek sağlamaz. Büyük ve aktif bir topluluk destek sistemi var, ancak birçok kişi yardım için arayabilecekleri bir teknik destek hattına sahip olmayı tercih ediyor.

WORDPRESS WEB HOSTİNG  İNCELEMESI

 • İlk kurulum

WordPress’in ilk kurulumu çok kolaydır. Birkaç fare tıklamasıyla sitenizi dakikalar içinde çalışır hale getirebilirsiniz. Ancak bu ilk kurulum çok geneldir ve sitenize benzersiz bir görünüm kazandırmak için hemen biraz özelleştirme yapmak isteyeceksiniz. Özelleştirme genellikle eklentiler ve temalar şeklinde gelir.

 • Eklentiler

Her biri WordPress sitenize bir tür işlevsellik ekleyen on binlerce eklenti mevcuttur. Bu işlevsellik, ziyaretçinin deneyimine katkıda bulunan veya yalnızca sitenizin arka uç performansını etkileyen bir şey olabilir. Eklentilerin çoğu ücretsizdir, ancak tek seferlik veya aylık aboneliğe sahip birçok premium seçenek vardır. Eklentileri yüklemek, her ikisi de sitenizin Yönetici sayfası aracılığıyla yapılan birkaç yükleme tıklaması veya bir dosyanın yüklenmesini gerektiren son derece basittir.

 • Temalar

Temalar, bir WordPress sitesinin görünüşünü ve işleyişini ayarlamak için kullanılır. Binlerce ücretsiz tema, ücretli tema arasından seçim yapabilir ve hatta siteniz için tasarlanmış kendi özel temalarınıza sahip olabilirsiniz. Kurulumları çok basittir ve Yönetici sayfasında farenizin sadece birkaç tıklamasıyla temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

 • özelleştirme

WordPress’teki hemen hemen her şey, platform içindeki temalar, eklentiler veya yerel ayarlar kullanılarak özelleştirilebilir. Özelleştirmelerin çoğunun yapılması çok kolaydır ve dahil edilen talimatlar, yeni başlayanların bile sitelerini istedikleri gibi görünecek ve çalışacak şekilde özelleştirmesini mümkün kılar. YouTube’da ve diğer sitelerde, sitenizi düzgün bir şekilde nasıl yöneteceğinizi öğrenebilmeniz için daha gelişmiş özelleştirme seçeneklerinde size yol gösterecek pek çok eğitim vardır.

 • SEO Dostu

WordPress, son birkaç yılda SEO ile birçok iyileştirme yaptı ve artık kutudan çıkar çıkmaz çoğunlukla SEO dostu. Site sahibi tarafından çok az manuel müdahale ile tüm SEO en iyi uygulamalarını takip etmesi için sitenizi daha da optimize edecek birçok eklenti vardır.

 • Koşu Maliyeti

WordPress’in kendisi %100 ücretsizdir ve hiç para harcamadan çok güzel bir site oluşturmanıza olanak sağlayacak birçok ücretsiz seçenek bulabilirsiniz. Sitenizin tamamen benzersiz bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız veya bir tür özel işlevsellik istiyorsanız, premium temalar ve eklentiler satın almanız veya bir programcının sizin için özel bir çözüm oluşturmasını sağlamanız gerekir. Premium seçeneklerin çoğu hala oldukça uygun fiyatlı ve çok sayıda yetenekli WordPress programcısı var, bu da özel tasarımlara sahip olmayı oldukça ucuz hale getiriyor.

 • WordPress Gibi Diğer Programlar

WordPress dünyadaki en popüler içerik yönetim sistemi olsa da, tek değil. Aşağıdakiler, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer güzel sistemlerdir:

 • Joomla
 • Drupal
 • PHP-Füzyon
 • Blogu Aç
 • Düz Basın
 • Taşınabilir tip
 • WordPress Kullanan Önemli Web Siteleri

WordPress, küçük kişisel bloglardan milyonlarca dolarlık işletmelere kadar her boyuttaki web sitesi tarafından kullanılır. Aşağıdakiler, WordPress platformunu kullanan en büyük ve en iyi bilinen sitelerden beşidir:

OTOMATIK GÜNCELLEMELER

Tüm zor işi biz yapıyoruz, böylece siz yapmak zorunda değilsiniz!

GÜNLÜK YEDEKLEMELER

WordPress sitenizin günlük 30 adede kadar yedek kopyasını tutuyoruz.

OTOMATIK GÜNCELLEMELER


Sitenizi korumak için WordPress çekirdeğini ve eklentilerini güncelliyoruz .

%99,9 ÇALIŞMA SÜRESI GARANTISI

Verim Hosting, çalışma süremizin asla %99,9’un altına düşmeyeceğini garanti etmekten gurur duyar.

Dilerseniz sizde WORDPRESS HOSTİNG paketlerimizi inceleyebilirsiniz.