Gizlilik Sözleşmesi

Verim Hosting GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Verim Hosting Dilediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Önceden Haber Vermeksizin Güncelleme ve Değiştirme Hakkına Sahiptir.

GİRİŞ

Verim Hosting Sizinle İlgili Alınan Her Bilgiyi Saklamayı Taahhüt Eder. Verim Hosting’in Sağladığı Hizmetleri Kullanarak Sizde Sizinle İlgili Alınan Bilgilerin Bu Sözleşmede Belirtildiği Şekilde Kullanılmasını Kabul Ediyorsunuz. Verim Hosting, Size Düzgün Bir Hizmet Verebilmek İçin Gerekli Olan En Az Miktarda Bilgiyi Sizden Talep Eder. Bu Sözleşmede Ne Tip İşlemlerle Ne Tip Bilgiler Alındığı Açıklanmıştır. Web sitemizi Kullanarak Bu Bilgileri Toplama Hakkını Verim Hosting’e Sunuyorsunuz.

KARTLA İLGİLİ ÖDEMELER

Kredi Kartı Veya Yurtiçi Debit Kartlar İle Yapacağınız Ödemelerde, Kart Bilgilerinizin Güvenliğini Herşeyden Çok Önemsiyoruz. Bu Yüzden, Girmiş Olduğunuz Kart Bilgilerinin 256-Bit SSL Sertifikası Sayesinde İnternet Cafe vb.. Ortamlarda Bile Kart Bilgilerinizin Şifreli Olarak Gönderilmesini Sağlıyoruz İzlenmesini İmkansız Hale Getiriyoruz. Geliştirdiğimiz Basit Sanal Klavyeyi İse, Bilgisayarınızda Olabilecek Keylogger vb.. Klavyeden Girilen Verileri Kayıt Eden Zararlı Yazılımlara Karşı Bir Önlem Olarak Size Sunuyoruz. Bütün Bu Önlemler İle, Sitemizden Alışveriş Yaptığınızda Kredi Kartı Bilgilerinizin Tamamen Güvende Kalmasını Amaçlıyoruz, Öyle Ki Ödeme Yaptığınız Kart Bilgilerini Biz Bile Göremiyoruz.

ALINAN BİLGİLER

Aldığınız Hizmete/Yaptığınız Ödemeye Göre Şu Bilgilerin Bazıları Veya Tamamı Sizden Talep Edilebilir. Adınız, Soyadınız, Telefon Numaranız, Adresiniz, T.C. Kimlik Numaranız, Faks Numaranız, E-Mail Adresiniz. Ayrıca Bunlardan Başka Ek Bilgiler/Dökümanlar Da Gerekebilir. Gerektiği Taktirde, Sizden Talep Edilen Bilgileri Verim Hosting’e Talep Edilen Süre İçerisinde Ulaştırmakla Yükümlüsünüz. Tarafınıza Fatura Kesilebilmesi ve Gerekli Durumlarda Karşımızda Gerçek Bir Muhatap Bulabilmek Amacıyla T.C. Kimlik Numaralarınız Sistemde Saklanmaktadır. T.C. Kimlik Numaralarınız Sadece Fatura Kesilirken ve Gerekli Durumlarda Yasal Merciilere Sunmak Amacıyla Kullanılacaktır. Bunların Dışındaki Bir Kullanımı Veya Yasal Merciiler Dışındaki Üçüncü Şahıslarla Paylaşılması Söz Konusu Değildir.

BİLGİLERİN KULLANILMASI

Verim Hosting Toplanan Bilgileri Öncelikli Olarak Websitemizi Ziyaret Etmekteki Amacınızı Karşılamak İçin Kullanır. Bu Bilgilere Yetkisiz Erişimi Sağlamak İçin Bütün Gerekli Önlemler Alınmıştır. Yine de, Oluşacak Hack Gibi Bir Durumda Kayıtlı Bilgilerin Dağılmasından Verim Hosting’in Hiçbir Hukuki ve Cezai Sorumluluğu Bulunmamaktadır.

YASAL BİLGİ VERME

Verim Hosting Gerekli Durumlarda Yasal Merciilerle Müşteriye Haber Vermeksizin Müşteri Bilgilerini Paylaşma Hakkına Sahiptir. Verim Hosting Yasal Merciilerle İşbirliği İçerisinde Olacaktır.

SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ

Bu Sözleşmedeki Her Değişiklik Burada Görünür Olacaktır. Verim Hosting Haber Vermeksizin Sözleşmeyi Değiştirme Hakkına Sahiptir. Dilediğiniz Zaman Üyeliğinizi Sildirme Hakkına Sahipsiniz.

VERİM HOSTİNG BİLGİ TEKNOLOJİLERİ & İNTERNET HİZMETLERİ