Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve sakladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Verilerinizi nasıl kullanıyoruz

Müşterilerimizin ve site ziyaretçilerimizin gizliliğini ve haklarını korumak amacıyla, ziyaretçilerden hangi bilgileri topladığımızı ve topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı açıklayan bir Gizlilik Politikası oluşturduk.

Bu Gizlilik Politikası, bu Web sitesinin kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgileri toplama, kullanma, koruma ve ifşa etme şeklimizi yönetir.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. Kullanıcıların bize emanet ettiği bilgileri korumayı taahhüt ediyoruz.

Veri toplama

Ürün ve hizmet siparişi vermek için çevrimiçi formlar aracılığıyla Kullanıcılardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler topluyoruz.

Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıkları hakkında da bilgi toplayabiliriz, örneğin, Web sitesi sayfalarının veya Kullanıcıların kaynaklandığı etki alanlarının aldığı benzersiz görünümlerin sayısını izleyerek. Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandığını izlemek için "tanımlama bilgileri" kullanıyoruz.

Veri kullanımı

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, tarafımızdan ve güvendiğimiz bağlı kuruluşlarımız, bağımsız yüklenicilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili olarak Kullanıcılarla iletişim kurmak ve başka bir şekilde Kullanıcıların bizimle ve bu bağlı kuruluşlar, bağımsız yükleniciler ve iş ortaklarıyla olan deneyimini geliştirmek için kullanabiliriz. .

Kullanıcı veritabanımız hiçbir zaman pazarlama veya posta listeleri amacıyla herhangi bir kuruluşa satılmayacaktır. Kişisel bilgiler, önceden izniniz olmadan iş ortaklarımıza satılmayacak veya başka bir şekilde aktarılmayacaktır, ancak iyi niyet çerçevesinde topladığımız bilgileri geçerli yasalar uyarınca bunu yapmak zorunda olduğumuzda üçüncü taraflara ifşa edeceğiz.

Copyright © 2010 - 2021 - VERİMHOST.com - All Rights Reserved.