VPS Sunucu Nedir Ne İşe Yarar?

 Vps İngilizce Virtual Private Server kelimelilerinin kısaltılmış halidir. Kısaca özetlemek gerekirse, sitenizin ana dağıtım sunucusunu değiştirmeden farklı küçük sunuculara bölme işlemidir. Web hosting hizmetinin yetersiz kaldığı ama kusursuz çalıştığı evrelerde anlaşmalı Hostinger şirketiniz size Vps sunucu sistemini önerecektir.

Vps sunucuları ana sunucudan bağlantısını kesmeden çalıştırdığı küçük sunucular sayesin gelişmenizde büyük bir yol kat etmenizi sağlayacak sistemdir. Yüne web hosting hizmetinde olduğu gibi satın alım veya kiralama seçenekleri mevcuttur. Genel olarak kiralama taraftarı olan müşterilerimiz bu şekilde fiyatın daha makul olduğunu söylüyor.

Vps Sunucu Sistemlerinden Nasıl Yararlanılır?

 Bu sitemde de somut bir cihaz yer almakta. Bu cihazı ister satın alıp kendiniz ya da şirketler aracılığıyla kurdurun, isterseniz de hazır kurulu hizmet sağlayan firmalarla anlaşarak gelişim basamaklarını omuz omuza çıkın.

Çoğu zaman gelişmiş sitelerin ihtiyacı olan bu sistem, hızlı gelişmek isteyen siteler içinde uygun bir kulvar.

Hangi Lokasyonlarda Hizmet Veriyoruz?

Verim Hosting olarak üç ülke beş lokasyon ile hizmet vermekteyiz. Almanya ‘ da üç lokasyon, Finlandiya ‘da bir lokasyon Türkiyede ise üç lokasyon ile hizmet vermekteyiz.