SSL Sertifikaları

Hassas Verileri Koruyun

SSL'nin kullanılmasının başlıca nedeni, İnternet üzerinden gönderilen hassas bilgileri şifrelenmiş tutmaktır, böylece yalnızca hedeflenen alıcı bunu anlayabilir.


Bu önemlidir çünkü internette gönderdiğiniz bilgiler hedef sunucuya ulaşmak için bilgisayardan bilgisayara aktarılır. Sitenizi korumanıza ve sitenizin korunmasını sağlamanıza yardımcı olarak size işinize odaklanmak için daha fazla zaman tanıyabiliriz.


SSL Yararları

Çevrimiçi İşlemlerinizi Şifreleyin

Kimlik Avı Saldırısı Önleme

Çok Çeşitli SSL Türlerinden Seçim Yapın

Birden Fazla Sunucuya Yükleme

ödemeleri euro kuru üzerinden yapınız aksi takdirde ödeme kabul edilmez.

Genişletilmiş Doğrulama SSL

Mevcut en yüksek 'sınıf' SSL olan Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları (EV SSL), tüm büyük tarayıcılarda hem asma kilidi hem de yeşil adres çubuğunu etkinleştirir.

Bu tür SSL sertifikaları, ziyaretçilerinizin adres çubuğunda şirket adınızı görmesini sağlar.


1 Yıl € 450 (Yıllık Yinelenen Faturalandırma) Hemen Sipariş Ver
2 Yıl € 750 (Bienal Yinelenen Faturalandırma -% 20 Tasarruf) Hemen Sipariş Ver
3 Yıl € 1000 (Üç Yıllık Yinelenen Faturalandırma -% 40 Tasarruf) Hemen Sipariş Ver

EV SSL Sertifikaları mevcut en güçlü şifrelemeyi sağlar ve bir web sitesinin arkasındaki kuruluşun ziyaretçilere kendi doğrulanmış kimliğini sunmasını sağlar.

Standard SSL Sertifikaları

Standart SSL sertifikaları, yalnızca genişletilmiş doğrulama sınıfı sertifikasından çok daha düşük maliyetle kalmaz, aynı zamanda hassas kullanıcı verilerini koruma ve ziyaretçilerinize web sitenize güven verme işini de yapar.

Güvenlik Duvarı ve Saldırı Önleme – kötü amaçlı yazılımın makineye gelmeden önce engeller ve trafiği kontrol eder. Kaynak Sömüren Virüsleri Önleme – popüler yazılımdaki güvenlik açıklarına karşı zero-day exploitlerini engeller..

€ 35.00 Yıllık

Tek domain, Evrak gerektirmez, 10.000$ garanti bedeli, 10 dakikada sertifika teslimatı, 128/256 bit şifreleme, %99.3 browser ve cihaz uyumluluğu, www.alanadi.com ve alanadi.com desteği ile şifreleme ve sınırsız sunucu lisansı sağlar..

€ 40.00 Yıllık

Geotrust SSL sertifikası türüne göre tek bir alan adı için veya birden çok alan adı için kullanılabilir. İhtiyacınıza uygun sertifika türünü seçmelisiniz. Geotrust Quick SSL Premium, TrueBusinessID SSL, TrueBusinessID EV sertifikaları tek alan adı içindir ancak unutmayın, bu sertifikaları aynı anda ister "websiteniz.com" isterseniz "ww w.websiteniz.com" olarak kullanmak mümkündür.

€ 45.00 Yıllık

Thawte SSL, dünyanın en büyük sertifika otoriteleri arasında ilk 5'te yer almaktadır. ThawteSSL, uygun fiyatlı sertifika çözümleri ile popülerdir; e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer uygulamalarda sıklıkla kullanılır.

€ 50.00 Yıllık

RapidSSL ® sertifikaları web sitenizi daha az ücret karşılığında hızlı bir şekilde güvenceye alır.RapidSSL ® sertifikaları, küçük işletmeler için veya giriş seviyesi sertifika olarak temel şifrelemeye ihtiyaç duyulduğunda en uygunudur . Şimşek hızında düzenleme işlemi, ucuz fiyatı ve sınırsız sunucu lisansı nedeniyle ekstra ücret ödemeden gerçekten bilinir, bu da bir giriş sayfası veya dahili ağlarınız gibi basit bir şeyi güvence altına almak için mükemmel bir uygun fiyatlı SSL sertifikası çözümü haline getirir

€ 55.00 Yıllık

Her zaman rekabet eden dünya çapında web'de, web sitenizi öne çıkarmak önemlidir. DigiCert Güvenli Site EV SSL sertifikası en üst düzeyde doğrulama sağlar, böylece kullanıcılar iletişiminin şifreli olduğunu bilmenin yanı sıra kim olduğunuzu ve yasal olduğunuzu doğrulayabilir!.

€ 60.00 Yıllık